نرم افزار هتلداری هریس | دستگیره های الکترونیک

دستگیره های درب دیجیتال

 جهت امنیت و آسایش مسافران هتل،دستگیره های دیجیتالی و الکترونیکی مورد توجه هتلداران قرار گرفته است که سریعترین و آسانترین راه حل جهت دسترسی به اتاق مهمانان هتل می باشد.

از جمله مزایای استفاده از دستگیره های دیجیتالی کارتی این است که دارای سیستم امنیتی بالا ،عدم نیاز به حمل پر دردسر کلید،هزینه پایین تعمیر و نگهداری ، ثبت و کنترل ورود و خروج بر اساس کارت معرفی شده و .... می باشد.
 

 

چرا لازم است این سیستم با نرم افزار یکپارچه ی هتلداری هریس لینک شود؟
کاهش نیروی انسانی در بخش پذیرش( حداقل یکنفر) که باید نسبت به صدور کارت کلیدها اقدام مینمود که صرفه جویی مالی قابل توجهی برای هتل ایجاد مینماید.

حذف یکدستگاه کامپیوتر که انحصارا باید برای صدور کارت کلید در نظر گرفته میشد و به تبع آن خلوت تر شدن میز رسپشن.
افزایش دقت و سرعت در صدور کارت کلید و بدنبال آن افزایش رضایتمندی مشتری.
شرکتهایی که در این زمینه با ما همکاری دارند:
 

شرکت ندا پرداز انفورماتیک

شرکت نگین سامانه مشهد

شرکت آداک

شرکت آرین تجارت 

شرکت نیرو سیستم  

 

About Harris
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزار هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از 700 هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه می باشد .شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس در سه حوزه ی نرم افزار یکپارچه هتلداری ، سیستم رزرواسیون آنلاین و دپارتمان آموزش فعالیت می نماید. این خدمات در حوزه ی زیرسیستم های یکپارچه هتلداری با عنوان Harrisnewtech ، در حوزه ی رزرواسیون آنلاین با عنوان Netminder و در حوزه ی آموزش با عنوان Hotel Academy ارائه می گردد.