نرم افزار هتلداری هریس | مشاوره سخت افزار

بستر سخت افزاری هتل

زیر ساخت سخت افزاری هتل چه در بخش Passive  ( کابل کشی ها، سوکت ها و ترانکینگ  و ...) و چه در بخش Active (سرور ها، کلاینت ها یا چاپگر ها و سوئیچ ها و ...) از ارکان ساختار کلی IT هتل می باشد که استفاده از بهترین متریال ، طراحی مناسبترین توپولوژی شبکه و جانمایی Access Point ها و سایر ملاحظاتی که در طرح کلی استقرار سیستم ها بکار گرفته می شوند ، تعیین کننده کیفیت بهره وری ، سرعت و دقت انجام کار در آینده خواهد بود.

استفاده از جدیدترین و قویترین ابزارهای امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری ، انواع آنتی ویروس ها و سایر ایده هایی که به بهبود ساختار امنیتی شبکه کمک مینماید، کل سیستم را در مقابل هر نوع باج افزار و حملات سایبری ایمن نموده و در تکمیل این فرآیند ، تهیه فایل های پشتیبان از دیتاهای ذخیره شده ی هتل روی سیستم های منصوب و هارد اکسترنال یا  DVD یا هر وسیله ذخیره سازی که ارتباط اکتیو با شبکه ندارد باعث قدرت و سرعت فرآیند انجام عملیات نرم افزاری هتلداری بصورت مطمئن خواهد بود.

لکن انتخاب بهترین برندها (با برخورداری از گارانتی های معتبر) ، قویترین و مجربترین تیم ها و شرکت های فعال در این زمینه کمک شایانی در مدیریت فرآیندهای عملیاتی هتل خواهند داشت.

طراحی اتاق سرور به گونه ای که پیش بینی فضای کافی برای استقرار تمام ادوات سخت افزاری از قبیل رک سرورهای هتلداری، دوربین های مداربسته  IPTV،  Internet Accounting، مرکز تلفن ، سیستم های صوتی و اعلام حریق ، سیستم BMS هتل و سایر دستگاه هایی که بعنوان ابزارهای عملیاتی - کنترلی هتل، تعیین می شوند به اضافه ملاحظات حرارتی ، تهویه مناسب، کفپوش ها و دیوارپوش های ضد حریق، ارتینگ قوی، تماما مواردی است که قبل از هر اقدامی باید در قالب یک طرح مدون و منسجم پیش بینی و اجرا شود.

این شرکت مفتخر است بعنوان یک مشاور مجرب در این حوزه نسبت به ارائه هرگونه خدمتی در راستای توصیه های فوق، اقدام نموده و آمادگی همکاری با مسئولین IT هتل ها و مسئولین مخابراتی و تاسیساتی ایشان را نیز داریم.

 

About Harris
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزار هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از 700 هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه می باشد .شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس در سه حوزه ی نرم افزار یکپارچه هتلداری ، سیستم رزرواسیون آنلاین و دپارتمان آموزش فعالیت می نماید. این خدمات در حوزه ی زیرسیستم های یکپارچه هتلداری با عنوان Harrisnewtech ، در حوزه ی رزرواسیون آنلاین با عنوان Netminder و در حوزه ی آموزش با عنوان Hotel Academy ارائه می گردد.