آشنایی با نرم افزار یکپارچه هتلداری هریس

ارسال درخواست جلسه
استعلام قیمت
جهت مشاوره خریدو دریافت پیش فاکتور ،یکی از پلن های زیر را انتخاب کنید
نوع پلن پلن A پلن B پلن C پلن D پلن E پلن F پلن G پلنH پلن I
درجه هتل پنج ستاره هتل چهارستاره هتل سه ستاره هتل دو ستاره هتل یک ستاره هتل آپارتمان مهمانپذیر تالار پذیرایی رستوران
پشتیبانی
درخواست مشاوره مشاوره مشاوره مشاوره مشاوره مشاوره مشاوره مشاوره مشاوره مشاوره

گروه محصولات هریس

  • front
  • front
  • front
  • front
نرم افزار یکپارچه هریس

شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از 20 سال تجربه مفید در زمینه طراحی و نگارش سیستم جامع نرم افزار هتلداری و تحت پوشش داشتن بیش از 700 هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های صاحب نام در این زمینه است. در حال حاضر سیستم جامع نرم افزاری هریس با 22 زیر سیستم در دو بخش Front Office و Back Office و ارتباطات کامل درون و بین سیستمی بصورت کاملا هوشمند و با محوریت نرم افزار حسابداری و برخورداری از محیط کاربر پسند (User friendly) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتلداری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند.

در کاتالوگ شرکت هریس اطلاعات جامعی در خصوص شرکت ،نرم افزار یکپارچه و همچنین هریک از زیر سیستم ها ارائه شده است.لطفا جهت دریافت کلیک نمایید.

دریافت
Harris Products Group
سیستم های جانبی قابل اتصال

شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با نرم افزار های جانبی فراوانی در حوزه ی اینترنت اکانتینگ ،IPTV، قفل های دیجیتال ،سامانه اثر انگشت ،پاسپورت خوان ،کارت های RFID و ... لینک بوده و این آمادگی را دارد تا با شرکت های فعال در حوزه هتلداری در جهت برقراری ارتباط سیستمی مشارکت نماید . جهت مشاهده ی شرکت هایی که با نرم افزار یکپارچه هریس لینک هستند روی دکمه زیر کلیک نمائید.

بیشتر
برخی از مشتریان
نظرات مشتریان
about Harris NewTech
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از 700 هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با 22 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند