برگزاری همایش شیراز در آذر ماه 98 | نرم افزار هتلداری هریس

برگزاری همایش شیراز در آذر ماه 98

سرویس فصلی شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس در حاشیه ی نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی پارس در شهر شیراز در تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۸برگزار شد.

 

 

 


این سمینار با محوریت راهکارهای کاهش هزینه و افزایش فروش هتل ، در هتل بزرگ شیراز برگزار گردید.
در این همایش که به همت کارگروه فناوری اطلاعات جامعه هتلداران شیراز و شرکت مهندسی هریس صورت گرفت ابتدا مهندس ماهرویی ، مدیر واحد آموزش شرکت هریس، در مورد چالش های موجود در مدیریت هتل و راهکارهای حل آن از طریق سیستمی نمودن فرآیندها سخن گفت . سپس مهندس اشتری مدیر عامل شرکت مهندسی هریس ، دقایقی در خصوص برنامه های پیش روی شرکت صحبت نمود .در ادامه پرسش و پاسخ هایی در رابطه با نرم افزار ها و راهکارها برای مدیریت بهتر هتل توسط مهندس نعمتی زاده پیرامون مباحث مربوط به هوش تجاری (BI)  مطرح شد. در پایان نیز مهندس محمد رضا بابایی،مدیر واحد بازاریابی نت مایندر ، مارکت رزرو آنلاین و راهکارهای موجود در این سیستم را به اطلاع هتلداران عزیز رساند.

 

 

 

 

 

 

 

 

about Harris NewTech
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از 700 هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با 22 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند