نرم افزار هتلداری هریس | اینترنت اکانتینگ ( Internet Accounting)

اینترنت اکانتینگ - Internet Accounting

   سامانه اینترنت اکانتینگ ،یک سامانه پرقدرت است که وظیفه احراز هویت ، کنترل و مدیریت مصرف اینترنت را به عهده دارد.

در این سیستم ، مهمان جهت استفاده از اینترنت ، نیاز به دریافت نام کاربری و رمز عبور جهت استفاده دارد.

با لینک سیستم اینترنت اکانتینگ با نرم افزار هتلداری منصوب در هتل ، این امکان وجود دارد که پس از Check In مهمان در هتل ، به ازای هر کاربر یک نام کاربری و کلمه عبور مخصوص همان مهمان ایجاد شود.

با استفاده از این امکان در مراکز اقامتی و هتل ها ، علاوه بر مدیریت مصرف کاربران و اعمال محدودیت های حجمی، قادر خواهید بود تا موارد امنیتی را کنترل نموده و به عنوان سیستمی مستقر جهت مدیریت رفتاری اینترنت توسط افراد استفاده نمایید و حتی گزارش پویایی از لیست سایت های در حال بازدید و یا بازدید شده  کاربران دریافت نمایید تا در صورت بروز هرگونه تخلف سایبری و یا سو استفاده از بستر شبکه توسط افراد مقیم در هتل ، امکان رد یابی و کنترل به راحتی امکان پذیر باشد.

در حال حاضر شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با شرکت های زیر در زمینه اینترنت اکانتینگ در بسیاری از هتل های کشور همکاری نموده است.

شرکت آتی نگر( سیگما)

شرکت Smart WiFi 

about Harris NewTech
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از 700 هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با 22 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند