نرم افزار هتلداری هریس | F& Q

 

پرسش و پاسخ های متداول

»  مزایای استفاده از نرم افزار یکپارچه چیست؟

«  صرفه جویی در هزینه و تجهیزات: شما می توانید با خرید یک نرم افزار یکپارچه سازی و نصب آن روی یک سیستم مرکزی از بسیاری هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

«  صرفه جویی در وقت: از خصوصیات خوب و منحصر به فرد نرم افزار یکپارچه این است که این نرم افزار ها دائما با هم در ارتباط بوده و اطلاعات خود را با هم به اشتراک میگذارند که این باعث می شود در کمترین زمان ممکن بهترین کارایی را داشته باشند.


«  آموزش و کارایی بالای نرم افزار: استفاده از چند نرم افزار اغلب باعث سردر گمی می شود به همین علت شرکت تولید کننده نرم افزار یکپارچه علاوه بر ادغام چند زیر سیستم در یک نرم افزار ، محیط کاربردی آسانی را طراحی می کند که به راحتی قابل آموزش و یادگیری است.

«  امنیت داده ها و کنترل بهتر اطلاعات: امنیت اطلاعات از اولویت های اصلی سازندگان نرم افزار است به همین دلیل این نرم افزارها بر روی یک بانک اطلاعاتی متمرکز پیاده سازی می شوند و اطلاعات و امنیت آن روی یک سیستم متمرکز می شود.


«  پشتیبانی آسان تر: پشتیبانی از یک نرم افزار خیلی آسانتر از چند نرم افزار است و تیم فنی در کمترین زمان می توانند به رفع مشکلات به وجود آمده بپردازند.

.........

»   نرم افزارهای FrontOffice چیست؟

«  نرم افزارهای فرانت آفیس که مستقیما با مهمان سروکار دارند، در جهت براورده سازی نیازهای هتلداری و مهمان نوازی که شامل پذیرش ،خانه داری،رستوران ،کافی شاپ،مجموعه ورزشی و ... است.

.........

»   نرم افزارهای بک آفیس (BackOffice ) چیست؟

بک‌آفیس نرم‌افزارهایی هستند که به طور خودکار همه فرایندهای اداری یک کسب و کار را انجام می‌دهند. یک سیستم بک آفیس می‌تواند تمام معاملات خرید و فروش را ثبت کند، موجودی انبار را طبق سفارش‌ها به روزرسانی کند و همه فاکتورها و رسیدهای لازم را تولید کند که شامل حسابداری ،انبار ،اموال،حقوق و دستمزد،کاست کنترل و ... می باشد.

.........

»  امنیت در نرم افزارچیست؟

«  وقتی صحبت از امنیت اطلاعات می شود ناخودآگاه رایانه، کلمه عبور، اسم رمز، قفل های سخت افزاری و نرم افزاری و نظایر آن برای ما تداعی می شود. اما این تنها یکی از ابعاد امنیت اطلاعات است. اطلاعات در تعریف علمی آن به مجموعه ای از داده ها که دارای معنی و هدف باشند اطلاق می شود. همانطور که مشاهده می کنید، در این تعریف هیچ صحبتی از رایانه و داده های الکترونیکی یا دیجیتالی نشده است. از این رو اطلاعات می تواند به هر نوع از داده های معنی دار گفته شود. موارد سه‌گانه حفظ درستی، محرمانگی و دسترس پذیری از مفاهیم اصلی امنیت اطلاعات است.  

  1.  ثبت کاربران
  2.  مدیریت سطوح دسترسی کاربران
  3.  مدیریت و کاربرد رمز امنیتی
  4.  دسترسی کاربران
  5.  امنیت نرم افزاری  کاربر در غیاب کاربر
  6.  صحت داده ها  یعنی جلوگیری از تغییر داده‌ها
  7.  قابل ردگیری و پیگیر بودن اقدامات انجام شده توسط کاربران

.........

»   ارسال اسناد بصورت اتوماتیک به حسابداری به چه معناست؟

«  با منسوخ شدن ثبت دستی، ثبت اسناد و مدارک حسابداری بصورت اتوماتیک جایگزین شدند که این مسئله به رعایت استانداردها و جلوگیری از فراموشی جزئیات کمک می‌کند و ارتباط یکپارچه  و کاملی بین مرکز ارسال کننده و حسابداری به وجود می آید و این اطلاعات پس از پایان شیفت و یا روز کاری ارسال می گردد و تنها لازم است که توسط حسابدار اطلاعات کنترل وثبت گردد.

about Harris NewTech
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از 700 هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با 22 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند